IVAR MORSING. sommerdis, Öland, olie på Panel, sign.

325377. IVAR MORSING. sommerdis, Öland, olie på Panel, sign.

ca 14,5 x 16 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ivar Morsing (1919–2009)

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 14,5 x 16 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besøg: 1.239