MANNE STRIDH. Blomsterstilleben, olie på Panel, signeret.

325343. MANNE STRIDH. Blomsterstilleben, olie på Panel, signeret.

omkring 46 x 38 c.

Panel med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

omkring 46 x 38 c.

Panel med skader.

Antal besøg: 1.481