HALVMÅNE, lysskilt, 1900-talets anden halvdel.

3243302. HALVMÅNE, lysskilt, 1900-talets anden halvdel.

Plast.
Dobbeltsidet.
Længde 122 cm
Højde 42 cm
Dybde 16 cm.

Viewing: Digital
Pickup place: Forshaga
Pickup day: Friday 2 February
11.00-15.00
For transport price regarding vehicles please contact transport@auctionet.com
Buyer's fee:
Vehicles: 12,5% + 80 SEK
Other items: 25%+ 80 SEK.

Brugsslitage.
Revner i plast.
Indretning mangler på den ene side.
Ikke funktionelt testet.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Få foretaget en gratis vurdering!

Plast.
Dobbeltsidet.
Længde 122 cm
Højde 42 cm
Dybde 16 cm.

Viewing: Digital
Pickup place: Forshaga
Pickup day: Friday 2 February
11.00-15.00
Buyer's fee:
Vehicles: 12,5% + 80 SEK
Other items: 25%+ 80 SEK.

Brugsslitage.
Revner i plast.
Ikke funktionelt testet.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Antal besøg: 628