En større modelhejse, 20. århundrede.

3242876. En større modelhejse, 20. århundrede.

Eg/jern.
Længde: 44 cm
Bredde: 33 cm

Viewing: Digital
Pickup place: Forshaga
Pickup day: Friday 2 February
11.00-15.00
For transport price regarding vehicles please contact transport@auctionet.com
Buyer's fee:
Vehicles: 12,5% + 80 SEK
Other items: 25%+ 80 SEK.

Aldersrelateret slitage.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Få foretaget en gratis vurdering!

Eg/jern.
Længde: 44 cm
Bredde: 33 cm

Viewing: Digital
Pickup place: Forshaga
Pickup day: Friday 2 February
11.00-15.00
Buyer's fee:
Vehicles: 12,5% + 80 SEK
Other items: 25%+ 80 SEK.

Aldersrelateret slitage.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Antal besøg: 762