Modelbåd, træ.

Modelbåd, træ.
3242521. Modelbåd, træ.

BÅDMODEL, 20. århundrede, universalbåd enmastet sejlbåd med sejl, to årer medfølger, delvist malet. Længde ca.: 47 cm, højde ca.: 42 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
3242521. Modelbåd, træ.

Brugsslitage.

Antal besøg: 631