DOINA ENOS. Vaxholm, olie på Panel, signeret.

323868. DOINA ENOS. Vaxholm, olie på Panel, signeret.

Cirka 94 x 122 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 94 x 122 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.486