BROCHE, sølv og cabochonslebne blå sten, svensk importstempel, første halvdel af det 20. århundrede.

323644. BROCHE, sølv og cabochonslebne blå sten, svensk importstempel, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 6,5 cm, højde 9,5 cm.

Brugsslitage. Mindre rifter i yderste kant af venstre blomst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 6,5 cm, højde 9,5 cm.

Antal besøg: 995