GENTLEMAN'S SERVANT, "The Versatile Valet", John Corby Ltd, Windsor, England, anden halvdel af det 20. århundrede.

323103. GENTLEMAN'S SERVANT, "The Versatile Valet", John Corby Ltd, Windsor, England, anden halvdel af det 20. århundrede.

Mærket. Højde ca 104 cm.

Slitage, stødmærker. Tørre / beskadigede gummimanchetter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket. Højde ca 104 cm.

Antal besøg: 3.305