LÆNESTOL, Model 45, Alvar Aalto.

322819. LÆNESTOL, Model 45, Alvar Aalto.

Sæde og ryglæn med flettet sadelgjord. Armbånd beklædt med læder.

Slitage, ridser og mærker, pletter, renoveret. Mindre revner i armhulerne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.386