GULVLAMPE og VÆGLAMPE, smedejern, 20. århundrede.

32272. GULVLAMPE og VÆGLAMPE, smedejern, 20. århundrede.

Gulvlampe, højde og sænkbar, højde 148 cm.
Væglampe, længde ca. 40 cm.

Brugsslitage. Standerlampe kop med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Væglampe, længde ca. 40 cm.

Antal besøg: 1.404