RAY & CHARLES EAMES. Vitra, „Eames Plastic Chair“, 6 stole.

3225411. RAY & CHARLES EAMES. Vitra, „Eames Plastic Chair“, 6 stole.

Plaststøbte sæder. Benstativ i skinnende forkromet metal. Sædehøjde ca 44 cm.

Mærker og ridser. To stilladsfødder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 717