SELTER GLAS, 10 stk, glas, diverse modeller og indretning.

322508. SELTER GLAS, 10 stk, glas, diverse modeller og indretning.

Dekoration af roser el drueglas. Højde ca 9 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 645