BLØDREGULATOR, Gustav Becker, 1900-tallet.

322425. BLØDREGULATOR, Gustav Becker, 1900-tallet.

Pendel, håndsving og lodslange er tilgængelige.
Højde: 93, Bredde: 40 cm.

Brugsslitage. Nogle dekorative elementer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 93, Bredde: 40 cm.

Antal besøg: 1.469