STILLEBEN FRA DET 20. ÅRHUNDREDE.

3219299. STILLEBEN FRA DET 20. ÅRHUNDREDE.

20. århundrede stilleben, olie på lærred, anbragt i en træramme 94 cm x 66 cm inklusive ramme.

Ping til lærred, generelle mærker og slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 573