FIGURER, 2 stk, keramik, Lisa Larson.

321234. FIGURER, 2 stk, keramik, Lisa Larson.

Løve, Lisa L for Gustavsberg, mærket, højde ca 5 cm Søuhyre/søslange, Lisa L, signeret og dateret -97, højde ca 10,5 cm.

Have på. Løve med mulig Kantstødt ved fødderne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.456