KLADEBORD, engelsk stil, 20. århundrede.

320913. KLADEBORD, engelsk stil, 20. århundrede.

Længde 90, bredde 60, højde 76 cm. Samlet bredde inkl. klapper 148 cm.

Slitage og ridser, pletter og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 795