JORDGLOB Gulvmodel, Arvid Kempe, Wahlström & Widstrand 1909.

320840. JORDGLOB Gulvmodel, Arvid Kempe, Wahlström & Widstrand 1909.

Højde ca 96 cm.

Slitage, ridser og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 96 cm.

Antal besøg: 1.721