Kommode, barokstil, omkring 1900.

320025. Kommode, barokstil, omkring 1900.

Ca. længde 90, bredde 52, højde 98 cm.

Have på. Ridser, farvetab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Ridser, farvetab.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.093