Skål, JUN Ware, Kina, 20. århundrede.

3199095. Skål, JUN Ware, Kina, 20. århundrede.

Murstenrøde skår. glasur i nuancer af blå, brun. Dm. ca. 17,5 cm.

knitrede.

Få foretaget en gratis vurdering!

knitrede.

Antal besøg: 500