BORD med stenplade, stel i messing, 20. århundrede.

31944. BORD med stenplade, stel i messing, 20. århundrede.

Diameter 65, højde 47 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 65, højde 47 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.542