THE PULP / DESK, anden halvdel af det 19. århundrede.

319211. THE PULP / DESK, anden halvdel af det 19. århundrede.

Med skuffer. Længde 62 bredde 62 højde 85 cm.

Slitage, skader, dele mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 9.038