3188790. MALERIER, 3 stk.
3188790. MALERIER, 3 stk.
Lærredstryk „Godt Nytår 1918" akvarel med plot 16x13 cm med ramme. Hest med træslæde i vinterlandskab mixed media signeret Elsie Carlsson. 24x31 cm. Levada Rabacal, Madeira akvarel 22x13 cm. Signeret evt. V.Römer.