MALERIER, 3 stk.

MALERIER, 3 stk.
3188790. MALERIER, 3 stk.

Lærredstryk „Godt Nytår 1918" akvarel med plot 16x13 cm med ramme. Hest med træslæde i vinterlandskab mixed media signeret Elsie Carlsson. 24x31 cm. Levada Rabacal, Madeira akvarel 22x13 cm. Signeret evt. V.Römer.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!
3188790. MALERIER, 3 stk.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 568