SVEN JONSON. „Vesper“, farvelitografi, signeret.

3184265. SVEN JONSON. „Vesper“, farvelitografi, signeret.

42x30 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

42x30 cm.

Kunstner/designer

Sven Jonson (1902–1981)

Antal besøg: 552