UIDENTIFICERET KUNSTNER, gouache, signeret C.M. Becker, dateret 1816.

3183539. UIDENTIFICERET KUNSTNER, gouache, signeret C.M. Becker, dateret 1816.

Motiv af pastoralt landskab med staffelifigurer og huse, billedstørrelse 19 x 23,5 cm.

Farvetab, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 493