Sæt , 7 dele, inklusive Waldermarsudde og Argenta, 20. århundrede.

31830. Sæt , 7 dele, inklusive Waldermarsudde og Argenta, 20. århundrede.

Bestående af yderbeklædning og vaser mm. Maksimal højde 25,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 714