317293. SMYKKER, 5 dele, sølv, 20. århundrede.
Armbånd, filigran dekoration, Portugal, længde ca 20 cm.
Armbånd, stemplet JL, bredde 1 cm, længde ca 18,5 cm.
Broche, ca 5 x 4 cm.
Vedhæng med halskæde.
Armbånd, stemplet BAF Göteborg, længde ca 19 cm.
Brugsslitage. Sikkerhedskæde på et armbånd mangler.
Broche, ca 5 x 4 cm.
Vedhæng med halskæde.