SMYKKER, 5 dele, sølv, 20. århundrede.

317293. SMYKKER, 5 dele, sølv, 20. århundrede.

Armbånd, filigran dekoration, Portugal, længde ca 20 cm.
Armbånd, stemplet JL, bredde 1 cm, længde ca 18,5 cm.
Broche, ca 5 x 4 cm.
Vedhæng med halskæde.
Armbånd, stemplet BAF Göteborg, længde ca 19 cm.

Brugsslitage. Sikkerhedskæde på et armbånd mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Broche, ca 5 x 4 cm.
Vedhæng med halskæde.

Antal besøg: 950