VARMELAMPE, Glory, Sverige. Midten af det 20. århundrede.

31649. VARMELAMPE, Glory, Sverige. Midten af det 20. århundrede.

Med klemme til fastgørelse på bord eller hyldekant. Maksimal højde 43 cm.

Slitage, mangler vægkontakt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mangler vægkontakt.

Antal besøg: 1.975