Sæt ASIATIKA, 5 dele, træ- og lakarbejde, 1900-tallet.

316393. Sæt ASIATIKA, 5 dele, træ- og lakarbejde, 1900-tallet.

Figurernes højde ca 15 el 15,5 cm, hætteglassets højde ca 6 el 9,5 cm, vasens højde ca 10 cm.

Slitage, ridser og tab af maling/maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 682