315736. SKÅL, 3 stk, glas, "Corona" Lars Hellsten, "Fleur" Jan Johansson og "Raspberry" Anne Nilsson, Orrefors.
Skål "Corona", diameter ca 14,5, højde 9,5 cm.
Skål "Fleur", diameter ca 16, højde 11 cm Skål "Raspberry", diameter 19, højde 7,5 cm.
Brugsslitage, ridser.