ROCO 68664 SJ:s Rc6 1325, AC, digital, original emballage.

3155161. ROCO 68664 SJ:s Rc6 1325, AC, digital, original emballage.

H0 vekselstrøm.

Mindre slitage. Ikke testet digitalt. Løst tilbehør mangler muligvis.

Få foretaget en gratis vurdering!

H0 vekselstrøm.

Antal besøg: 573