ARNOLD BUSCH (1876-1951). Interiør af en bondegård.

3154906. ARNOLD BUSCH (1876-1951). Interiør af en bondegård.

Arnold Busch (1876-1951), indretning af bondegård, olie på lærred, signeret, ca. 81 x 61 cm, med ramme ca. 93 x 71 cm.

Delvis med små chips og ufuldkommenheder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 684