ROCO SJs Rc6 1407, AC, digital, original emballage.

3152893. ROCO SJs Rc6 1407, AC, digital, original emballage.

H0 vekselstrøm.

Mindre slitage. 2 spejle defekte. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Løst tilbehør mangler muligvis.

Få foretaget en gratis vurdering!

H0 vekselstrøm.

Antal besøg: 467