JAHN AAMODT. Konformere. Lænestol 'Timeout' med skammel.

3152626. JAHN AAMODT. Konformere. Lænestol 'Timeout' med skammel.

Lænestol 'Timeout' med skammel fra Conform. Svensk design.
Sædeskal fineret med valnøddetræ, brun læderbetræk. Aluminium drejelige fødder Rygdelen kan justeres trinløst.

lænestol ca. H 100 cm x H 42 cm x B 80 cm x D 70 cm
Skammel ca. H 38 cm x B 50 cm x D 36 cm.

Brugstegn til stede. Stærkt patineret læder. ridser og stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.202