SPEJL med KONSOLSBORD, Karl Johan stil, 18/1900 tallet.

314643. SPEJL med KONSOLSBORD, Karl Johan stil, 18/1900 tallet.

Bord: Længde 93,5, bredde 41, højde 85 cm Spejl: Længde 73, højde 150 cm.

Slitage, pletter, mærker. Bordet mangler dele. Skader. Løs skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 769