DIVERSE PLADER, SKÅLE OG FLERE, teaktræ, inkl. skål Johnny Mattsson, monogram signeret.
314326. DIVERSE PLADER, SKÅLE OG FLERE, teaktræ, inkl. skål Johnny Mattsson, monogram signeret.
2 bakker, hvoraf den ene er mærket Silva, længde 50 - 56,5 cm.
Skål signeret JM, diameter 14, højde 4,5 cm.
Skål, diameter 25,5 cm, højde 9,5 cm 4 æggebægre.
Brødholder.
Slitage, pletter, ridser, stød. Mindre finerskader.
Brødholder.