CANN STOLE, et par, 1900-tallet.

313718. CANN STOLE, et par, 1900-tallet.

Sædehøjde 45 cm.
Sæder med dekoration i form af huller.

Brugsslitage, ridser, revner/skader, pletter, mesh tung, gennemført, den ene stol mangler en skrue i bunden af ryggen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde 45 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.220