ET PAR SPELTERFIGURER „RANCOULET“.

3131658. ET PAR SPELTERFIGURER „RANCOULET“.

'Rancoulet', signeret par spelterfigurer, hævet på eboniserede baser, 44,5 cm høj og 39,5 cm høj (2).

generelle mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

generelle mærker og ridser.

Antal besøg: 323