GUNNAR ZETTERSTRÖM. olie på Panel, signeret.

313100. GUNNAR ZETTERSTRÖM. olie på Panel, signeret.

Ca 30 x 40 cm.

Mærker med farvetab i yderkanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 30 x 40 cm.

Antal besøg: 1.352