LÆNESTOL, rokokostil, 20. århundrede.

3130655. LÆNESTOL, rokokostil, 20. århundrede.

Skåret indretning. Polstret ryg. Løs hynde i sædet. Længde ca 102, bredde 82, højde 95 cm.
Leveres med askebæger.

#3130653 se også tilhørende sofa.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leveres med askebæger.

Antal besøg: 810