SOFA, rokoko stil, 20. århundrede.

3130653. SOFA, rokoko stil, 20. århundrede.

Skåret indretning. Polstret ryg, løse puder i sædet. Længde 210, bredde 83, højde 97 cm. Leveres med ekstra pudebetræk.

#3130655 se også tilhørende lænestol.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 648