RYGEBORD, indretning af Taj Mahal, 20. århundrede.

31254. RYGEBORD, indretning af Taj Mahal, 20. århundrede.

Skivens diameter 76, højde 52 cm.

Slitage og skader, suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader, suppleret.

Antal besøg: 1.123