LYSSTAKE, Gunnar Ander, Ystad Metall, 1950'erne/60'erne.

312501. LYSSTAKE, Gunnar Ander, Ystad Metall, 1950'erne/60'erne.

Til 6 stearinlys, højde 26,5 cm.

Slitage, mindre ridser og pletter, farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.278