SØJLEBORD, neo-rokoko, Kommode, barokstil, 20. århundrede.

31213. SØJLEBORD, neo-rokoko, Kommode, barokstil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig, agenturets målinger; længde 75, bredde 43, højde 735, cm.

Brugsslitage, skader og reparationer på bordet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 977