SUPPELOV, sølv, graveret datering 1862.

311679. SUPPELOV, sølv, graveret datering 1862.

Stemplet HWF og stempel med skjold.
Stik med dateret 1862.
Længde 33,5 cm.
Vægt cirka 147 gram.

Have på. Gravering. Spænder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stik med dateret 1862.
Længde 33,5 cm.
Vægt cirka 147 gram.

Have på. Gravering. Spænder.

Antal besøg: 778