THORENS, pladespiller, model TD 166.

3114958. THORENS, pladespiller, model TD 166.

Med instruktionsbog.
Bredde 44, dybde 36, højde 15,5 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser. Arm med indgraveret CPR-nummer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med instruktionsbog.

Antal besøg: 1.081