LÆNESTOL, rokokostil, eg, 1900-tallet.

310767. LÆNESTOL, rokokostil, eg, 1900-tallet.

Polstret ryg, sæde og armlæn. Udskåret kam med dekoration i form af akantusblade. Højde 98 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.106