SEKRETÆR, gustaviansk stil, 20. århundrede.

310418. SEKRETÆR, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Med intaris dekoration. Delvist i rodfiner. Længde 90 bredde 54 højde 109 cm.

Slitage, ridser og pletter, finerskader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.109