BORDLAMPER, 2 stk, WMF Ikora og Schneider, Frankrig, 1900-tallet.

31018. BORDLAMPER, 2 stk, WMF Ikora og Schneider, Frankrig, 1900-tallet.

Bordlampe WMF Ikora, grønt glas, højde ca. 23 cm.
Bordlampe, Schneider, Frankrig, signeret, klart glas. Højde inkl. lampeholder 23,5 cm.

Lampe WMF har ikke en lampeholder. Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.944