BORDSLAMPER, 3 stk, metal, ASEA, 1900-tallet.

309367. BORDSLAMPER, 3 stk, metal, ASEA, 1900-tallet.

Varierende farve og design. Chrome detaljer. Alle med bordbeslag.

Have på. Ridser, pletter, mærker, rust. Delvist suppleret. En med en senere afbryder på ledningen. Enkelt led løst (låser ikke i position).

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.391