SOFA, mærket C Mellier & Co. England, omkring århundredeskiftet 1900.

309071. SOFA, mærket C Mellier & Co. England, omkring århundredeskiftet 1900.

Grøn plys, skåret dekoration.
Længde ca 210 cm. Samlet dybde ca 90 cm.

Slitage, mindre pletter, lejlighedsvis mindre skader/fjernelse af polstring. Lejlighedsvis mindre afvisninger af den træskårne indretning. Renoveret, beklædt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grøn plys, skåret dekoration.

Antal besøg: 1.290